TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Martin » Martin » Priestory » Kancelárie, administratívne priestory »

PONÚKAME NA PRENÁJOM ADMINISTRATÍVNU BUDOVU V MARTINE, SO SUSEDIACIM SKLADOM A S PRIĽAHLÝM POZEMKOM.

PONÚKAME NA PRENÁJOM ADMINISTRATÍVNU BUDOVU V MARTINE, SO SUSEDIACIM SKLADOM A S PRIĽAHLÝM POZEMKOM.

Popis nehnuteľnosti

PONÚKAME NA PRENÁJOM ADMINISTRATÍVNU BUDOVU V MARTINE, SO SUSEDIACIM SKLADOM A S PRIĽAHLÝM POZEMKOM. ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: Ponúkame na prenájom dvojpodlažnú budovu o výmere 2x 1400m2, v súčasnosti využívanu na kancelárske účely. Susediace skladové priestory majú výmeru2065m2 s možnosťou ďalšieho rozšírenia. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Budova je dvojpodlažná bez podpivničenia, riešená ako jednotrakt s dvomi vnútornými schodiskami. Nosná konštrukcia je zo železobetónových priečne osadených monolitických rámov v module 4,50m. Stropy sú taktiež železobetónové, rovné. Opláštenie je murované z pálených tehál, Strecha je plochá s krytinou z natavených asfaltových pásov, klampiarske konštrukcie sú pozinkované. Vnútorné omietky sú hladké vápennocementové. Fasády sú brizolitové s maľbou. Okná sú plastové z roku 2007. Dvere sú drevené bez zasklenia, Nehnutreľnosť je postavená pozemku o rozlohe 17 397m2. LOKALITA: Budova sa nachádza v zastavanom území priemyselnej zóny mesta Martin v areáli bývalých ZŤS, časť Podháj. Nehnuteľnosť je v uzatvorenom areáli s výbornou dostupnosťou z hlavného obchvatu mesta od Žiaru nad Hronom resp. Prievidze. Vzhľadom na polohu v areáli je nehnuteľnosť situovaná v jeho okrajovej časti. Prístupové a príjazdové komunikácie sú dostatočne široké pre nákladnú dopravu. Vybudované sú areálové rozvody inžinierskych sietí, ktoré sú privedené do objektu. Administratívne a skladové priestory sú v prípade záujmu k dispozícii aj na predaj. Cena : dohodou

Cena: cena dohodou

  cena dohodou/m2

Kategória: Kancelárie, administratívne priestory - Prenájom

Lokalita: Martin - Martin
(Kancelárie, administratívne priestory - Martin)

Úžitková plocha: 1 400 m2

Rozloha pozemku: 17 397 m2

Dátum aktualizácie: 15.4.2019

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

AZ PROPERTY, s.r.o.

Panenská 22, Bratislava
0903 Kliknite TU!

Maklér:

Martina Zvolenská
0905 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk