TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Martin » Martin » Priestory » Kancelárie, administratívne priestory »

PONÚKAME NA PREDAJ ADMINISTRATÍVNU BUDOVU V MARTINE, SO SUSEDIACIM SKLADOM A S PRIĽAHLÝM POZEMKOM.

PONÚKAME NA PREDAJ ADMINISTRATÍVNU BUDOVU V MARTINE, SO SUSEDIACIM SKLADOM A S PRIĽAHLÝM POZEMKOM.

Popis nehnuteľnosti

PONÚKAME NA PREDAJ ADMINISTRATÍVNU BUDOVU V MARTINE, SO SUSEDIACIM SKLADOM A S PRIĽAHLÝM POZEMKOM. ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: Ponúkame na predaj dvojpodlažnú budovu o výmere 2x 1400m2, v súčasnosti využívanu na kancelárske účely. Susediace skladové priestory majú výmeru2065m2 s možnosťou ďalšieho rozšírenia. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Budova je dvojpodlažná bez podpivničenia, riešená ako jednotrakt s dvomi vnútornými schodiskami. Nosná konštrukcia je zo železobetónových priečne osadených monolitických rámov v module 4,50m. Stropy sú taktiež železobetónové, rovné. Opláštenie je murované z pálených tehál, Strecha je plochá s krytinou z natavených asfaltových pásov, klampiarske konštrukcie sú pozinkované. Vnútorné omietky sú hladké vápennocementové. Fasády sú brizolitové s maľbou. Okná sú plastové z roku 2007. Dvere sú drevené bez zasklenia, Nehnutreľnosť je postavená pozemku o rozlohe 17 397m2. LOKALITA: Budova sa nachádza v zastavanom území priemyselnej zóny mesta Martin v areáli bývalých ZŤS, časť Podháj. Nehnuteľnosť je v uzatvorenom areáli s výbornou dostupnosťou z hlavného obchvatu mesta od Žiaru nad Hronom resp. Prievidze. Vzhľadom na polohu v areáli je nehnuteľnosť situovaná v jeho okrajovej časti. Prístupové a príjazdové komunikácie sú dostatočne široké pre nákladnú dopravu. Vybudované sú areálové rozvody inžinierskych sietí, ktoré sú privedené do objektu. Vďaka tejto polohe je je objekt vhodný na vybudovanie výrobnej alebo skladovej haly. V prípade záujmu a následne rýchleho jednania je možné dohodnúť zľavu. Administratívne a skladové priestory sú v prípade záujmu k dispozícii aj na prenájom.

Cena: cena dohodou

  cena dohodou/m2

Kategória: Kancelárie, administratívne priestory - Predaj

Lokalita: Martin - Martin
(Kancelárie, administratívne priestory - Martin)

Úžitková plocha: 1 400 m2

Rozloha pozemku: 17 397 m2

Dátum aktualizácie: 15.4.2019

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

AZ PROPERTY, s.r.o.

Panenská 22, Bratislava
0903 Kliknite TU!

Maklér:

Martina Zvolenská
0905 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk